KURALLAR ve ÜYELİK ŞÖZLEŞMESİ

1.LeyleMecnun.com arkadaş bulma servisi yalnızca 21 yaşından büyükler içindir.LeyleMecnun.com üye formunu dolduran herkes 21 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. 

2.LeyleMecnun.com üyeligi kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, 

3. LeyleMecnun.com yalnızca aracıdır. Gelen mesajların kontrol edilmesi olanaksızdır. Gönderilen mesajlar bu forum sisteminin ya da bu foruma bağlı herhangi bir kurumun değil, sadece yazarının görüşlerini bildirir. Bu nedenle gönderilen hiçbir mesaj için sorumluluk kabul edilmez. Kullanıcılar kötü niyetli ya da rahatsız edici mesajları bize bildirebilirler.LeyleMecnun.com bildirilen mesajları ya da uygun görmediği herhangi bir mesajı sebep göstermeksizin kaldırma hakkına sahiptir. 

4. LeyleMecnun.com da Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz, iletemez. 
HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENE AİTTİR. LeyleMecnun.com SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

5. LeyleMecnun.com da Üyeler virüs ya da zararlı unsur içeren, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz, iletemez.

6. LeyleMecnun.com arkadaş arayan insanların serbest iradesiyle birbirlerini tanıma ve seçme olanağı sunmaktadır, interaktif ortamda karşılaşan insanların karşılıklı birbirlerine uygun iradelerinin oluşumunda hiçbir katkısı ve sorumluluğu yoktur.

7. LeyleMecnun.com da Üyeler ve misafirler her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmalı, tam olarak güven kazanmadan özel hayatlarına ilişkin açıklayıcı bilgileri karşı tarafa vermekten kaçınmalıdırlar.

8. LeyleMecnun.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir. Ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

9. LeyleMecnun.com’u ziyaret eden üyelerin bilgisayarlarının IP numaraları güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilmektedir. Taciz ya da tehdit halinde hukuki işlem gerektiği takdirde bu numaralar kullanıcının kimliğini tespit için kullanilabilecek ve gerekirse yargıya verilebilecektir. Bu zorunluluk nedeniyle sır tutma yükümlülüğümüzün de ortadan kalkacağı bilinmelidir.

10. LeyleMecnun.com da Teknik aksaklıklardan dolayı hata ya da kesinti olabilir. Hizmetin bu şekilde kesilmesinden sitemiz sorumlu değildir.

11. LeyleMecnun.com’da yer alan herhangi bir eser kaynak belirtilmeden başka yerde yayımlanamaz.

12. LeyleMecnun.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. 

13. LeyleMecnun.com da Bayan üyeler hariç, Standart üyeler mesaj atamazlar (Standart bayan üyeler sadece erkek üyelere mesaj atabilirler.) Erkek üyelerin Mesajlara cevap verebilmeleri ve diğer olanaklardan yararlanabilmeleri için GOLD üye olmaları gerekir.

14. LeyleMecnun.com hiçbir uyarı yapmaksızın herhangi bir mesajı silme, kısaltma ve herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

15. LeyleMecnun.com Site yöneticileri istedikleri, üyenin e-mail adresine tanıtım amaçlı e mail yollayabilir. Tüm üyelere veya bazı üye gruplarına toplu mesajlar atarak istediği konuda tanıtım yapabilir. İstediği üyeye, tüm üyelere , bazı üyelere veya bazı üye gruplarına toplu mesaj atma hakkı verebilir. Üyeler arasında atılan mesajların içeriğinden sadece mesajı atan üye sorumludur. Site sahipleri bu konuda herhangi bir sorumluluk almazlar. Mesaj içerikleri herangi bir sebeple suç unsuru taşırsa adli soruşturma için gerekli login bilgileri ve üyenin bağlandığı ip gibi üyeyi bulmak icin gerekli bilgiler adli mercilere verilir. Üyelerin yarattıkleri profiller tamamen üyenin kendi sorumluluğundadır. Profilin gerçek olup olmadığı site sahibi tarafından araştırılmaz ve bu konuda sorumluluk alınmaz. Gerçek olmadığı düşünülen profillerden rahatsız edici mesaj alan kişiler site yöneticilerine başvurmaları halinde o profilden bir daha mesaj almamaları için gerekli işlem yapılabilir.

16. LeyleMecnun.com a standart üyelik ücretsizdir. Üyelerimiz daha fazla özelliği kullanmaları için ücretli üyelik satın alarak mevcut standart üyeliklerini yükseltebilirler. LeyleMecnun.com a ücret ödeyerek üyelik yükseltmek hiç bir zaman site aracılığı ile arkadaş bulma veya garantisi vermez. Üyelerin aldıkları mesajlara cevap vermeleri veya vermemeleri tamamen kendi insiyatiflerindedir. Atılan mesajlara cevap verilmemesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.

17. LeyleMecnun.com da oluşturulan profillere üyeler tarafından girilen resimler profili oluşturan kişiye ait olup olmadığını sitemiz bilemez ve sorumluk almaz, garanti etmez. Sitemiz kanalı ile tanıdığınız insanlarla karşılaştığınızda profilde yer alan resimle karşılaşmazsanız bu durum sitemizi ilgilendirmez, sorumluluk alınmaz. Ayrıca başkasına ait resimlerle oluşturulan profillerde resmin gerçek sahibi tarafından yapılan başvurularda ilgili profil sistemden silinir.

18. LeyleMecnun.com sitemizde o anda online olmayan üyelere atılan mesajlar ilgili üyeye email olarak bildirilir. Bu hizmet teknik aksaklıklardan dolayı ara ara kesintiye uğrayabilir ve emailler hedefe ulaşmayabilir veya birden fazla sayıda email ulaşabilir, bu gibi aksaklıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemize üye olan kişiler bu durumu kabul ederek üye olurlar.

19. LeyleMecnun.com sitemiz A.B.D. Texas eyaletinde host edilmektedir. (barındırılmaktadır). Sitede verilen hizmetlerle ilgili kurallar ABD yaslarına göre oluşturulmuştur. Sitenin türkçe olması tüm dünyada yaşayan Türkçe bilen insanlara hitap etmesi içindir. Sitemizle ilgili adli şikayetlerde ABD texas eyaleti yasaları esas olarak alınır.

20. LeyleMecnun.com sitemizin reklamını veya linkini taşıyan başka sitelerin içerikleri sitemizi ilgilendirmez ve sorumlu tutulamaz. Ayrıca sitemize reklam veren veya sitemizde linki olan diğer sitelerin içerikleride sitemiz için bir sorumluluk konusu değildir.

 

21. LeyleMecnun.com sitemizde bayan üyelere tüm hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir ve site özelliklerinin tamamını özgürce kullanma hakkı verilmiştir. Bu çerçevede bayan üyelerimiz istedikleri erkek üye veya üyelere istedikleri kadar mesaj atabilirler. Mesajlardan rahatsız olan erkek üyelerin site yöneticisine mail atarak durumu bildirmesi durumunda ilgili bayan üyenin o erkek üyeye mesaj atması engellenebilir.

22. LeyleMecnun.com sitemizde üyeler arasında geçen görüsmelerde diger üyelerden çeşitli vaadlerle para veya kontur istenmesi sıkça şikayet konusu olmaktadır. Özelliklede bazı bayan üyelerimiz tarafından bu yapılmaktadır, böyle bir durumla karşılaşırsanız uğrayabileceğiniz maddi ve manevi kayıplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

23. Profil kabul kosullari

- Profiller e-posta adresi, web adresi, telefon numarasi gibi (dogrudan ya da
dolayli olarak) kisisel bilgi içeremez.

- Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlar açik, ve gerçege
uygun olmalidir.

- Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlarda, herhangi bir
biçimde hakaret içeren, seksist ya da irkçi ifadeler kullanilamaz. Profil sayfalari
bütün üyelerimize açiktir.

- Profillerde Türkçe ya da Ingilizce disinda bir dil kullanmak isteyenler bunu birkaç
cümle ile sinirli tutmak zorundadir.

- Profillerde herhangi bir siyasi görüsün, dinin v.b. propagandasi yapilamaz.

- Profillerde herhangi bir sekilde reklam yapilamaz.

- Profillerde yer alan bilgiler kisilerin serbest iradesine baglidir ve denetlenmesi
mümkün degildir. Bu nedenle LeyleMecnun.com bilgilerin dogruluguna kefil
degildir. 

24. LeyleMecnun.com’a üye olan herkes yukarida belirtilen kurallarin tümünü kabul etmis sayilir ve bu kurallara uymak zorundadir.